Outlet

Promocja - meble w niesamowitej cenie. Skorzystaj teraz!                                              


Oliwia E

Kolekcja OLIWIA E składa się z fotela, sofy 2-osobowej nierozkładanej nierozkładanej oraz wersalki. Cechą charakterystyczną kolekcji są boki wykonane z drewna łączonego z tkaniną tapicerską oraz drewniana podstawa mebla. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień UNIMEBEL. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL. 

3W+2BF+1

Cena: 6.183 zł

OKAZJA !

4.999 zł
System PARYS

Parys to meble wytworne oraz niesamowicie reprezentacyjne. Uwagę przykuwają wysublimowane korony oraz majestatyczne cokoły wykonane z litej brzozy, której oryginalne usłojenie przebijające przez ciepły i stonowany odcień koniaku dają niepowtarzalny wygląd. Ozdobne okucia prezentują się okazale, tak że nie powstydziłby się ich żaden dworski salon a przy tym są wysublimowane i nie pozbawione gustu. Witryny standardowo wyposażono w halogenowe oświetlenie, które dodaje lekkości oraz wspaniale podkreśla prezentowaną na szklanych pólkach zastawę stołową bądź kieliszki.

Witryna narożna 

Cena - 3.356 zł

OKAZJA !

2.469 ZŁ

NATURAL COLLECTION

Kolekcja mebli NATURAL to jeden z bardziej rozbudowanych systemów w kolekcji mebli UNIMEBEL. Uniwersalny styl, szeroka baza brył mebli dają nieograniczone możliwości w aranżowaniu domowej przestrzeni niezależnie od tego jakie wnętrze planujemy wyposażyć. Oczywiście jak każda kolekcja UNIMEBEL wykonana jest w 100% z naturalnego, specjalnie sezonowanego, drewna i dostępna w wielu wybarwieniach prezentowanych w zakładce "wybarwienia drewna". 

Komoda A 35 + witryna A 39 + witryna narożna A 31 + ława D 40

Cena - 27.826 zł

 OKAZJA!

21.521 zł